METAMORFOZY

Zobacz jak jestem w stanie Ci pomóc!

Moja misja to nie tylko obietnice, to rezultaty. Z dumą prezentuję osiągnięcia i historie sukcesu moich podopiecznych. Zobacz, jak wiele jestem w stanie Ci pomóc w osiągnięciu Twoich celów i marzeń.

ANDREW

Siebie przedstawiać nie muszę aczkolwiek motywacyjnie znacie mnie i zawsze coś dodam od siebie fajnego 🔮⚡️ Lewa strona 89 kg zaś prawa 44 kg także obecnie jestem na etapie gdzie jestem giga zadowolony ale jak to my prawdziwe GYMRATY 😎 chcemy więcej !!! I ja też chcę więcej. Czy spełnię wagę 100 kilogramów przy takim docięciu ? Odpowiedz jest prosta OCZYWIŚCIE a dlaczego ? Bo nie ma pamiętajcie rzeczy niemożliwych. Wszystko siedzi w naszej bani i możesz być kimkolwiek zechcesz więc ruszaj tłuste dupsko bądź kościste i pełna rura !!! 

SUCHY

Suchy jest prawdziwym GYMRATEM to co zrobił przerosło moje oczekiwania i gdzie z początku przyznam nie wierzyłem w niego to po pierwszych dwóch raportach potwierdził , że jest istnym kotem i potrafi napierdalać na siłowni !!! 

Obecnie suchy , wagowo żeby nie wprowadzić w błąd skończyliśmy bodajże PRAWO 78 kg a lewo koło 55 kg. Suchy jednymi prostymi słowami udowodnił , że nie jest suchy 🤣🔱⚡️

KACPER

Tutaj po prostu każdy kto to czyta niech na samym końcu wstanie i zacznie bić brawo bo opowieść będzie ciut dłuższa. Czas w jaki zrobiliśmy Finał Forma to bodajże 8-9 miesięcy. Obiecałem 6paka na wakacje i jest 6pak na wakacje!!! Tutaj od razu luźna relacja i dobry vibe , zero odstępstw od diety i treningów , nie było marudzenia , że za ciężko czy boli mnie palec u stopy. Robota krótko mówiąc zrobiona na 100%. Pewność siebie wzrosła , narcyzowatość wzrosła i wiadomo żeby pokochać kogoś to trzeba pokochać samego siebie więc powodzenie u płci pięknej naszych księżniczek wzrosła. Jak siłownia potrafi odmienić życie ? Coś pięknego , pisząc to czuje jakbym leżał na polu z cygarem patrząc na chmurki i zarówno jak z Kacperka jestem dumny tak i z siebie , ze nie zawiodłem 

Finalnie zaczynaliśmy od 115 kg a finał form jest na 87 kg 😎🔱 GRATY !!! 

ARTUR

Artur – nasza przemiana trwała 9 miesięcy w tym okresie udało nam się zbić wagę z początkowej na prawym zdjęciu 121 kg a po lewo 87 kilogramów. Kontakt od razu fajny załapaliśmy nie jak podopieczny – trener a bardziej jak kumpel z kumplem przez co wszystko szło gładko jak po maśle 😎🔱 oficjalnie mamy etap budowania masy mięśniowej i budujemy większą i jeszcze bardziej dociętą bestie !!! 

Pozostałe metamorfozy:

Zbuduj najlepszą wersję siebie i daj czadu bracie!

Wybierz plan treningowy i rozpocznij transformację siebie w prawdziwego SIGMĘ 💪🔱