O NAS | ANDREW

Zobacz jak Wuja Andrew może Ci pomóc!

Zobacz, jak mogę Ci pomóc! Moja wiedza i doświadczenie są kluczem do osiągnięcia Twoich celów i rozwoju osobistego. Moja motywacja i determinacja to właśnie te cechy, które dadzą Ci kopa w dupę i sprawią, że będziesz gotów podjąć wyzwania i osiągnąć sukces.

Kim jestem?

Cechuje się wysoką charyzmą i motywacją , dzięki czemu dostajesz ode mnie dużo kopów w przysłowiową dupe współpracując ze mną! U mnie nie ma ludzi, którzy nie robią formy . Swoją wiedzę przez okres siedmiu lat czerpałem z prywatnych rozmów z trenerami personalnymi z wyższych szczebli w zakresach hormonalnych, dietetycznych i treningowych. Dokształcałem i dokształcam się jako samouk i takim chce pozostać .

Przypadkowo gdy założyłem tiktoka zauważyłem, ze motywuje szereg osób do pracy na siłowni ale tez zmiany jakości życia. Wielu moich podopiecznych nie tylko odnosi sukcesy sylwetkowe ale też materialne w postaci lepszej pracy , większych finansów , dlatego też zawsze powtarzam , ze to coś więcej niż tylko siłownia chce żeby każdy chudy i gruby chłopak poczuł się chociaż raz dobrze z tym jak wygląda i żeby wasze życia nabrały kolorów!!

Moje początki

Od 15 roku życia przypadkiem postanowiłem zmienić swoje życie i z chudego 44 kilowego chłopaka zrobić coś by nie wstydzić się na każdej plaży bycia chudym jak z Etiopii. Swoją przygodę rozpocząłem z trenerem personalnym na siłowni. Pod jego okiem uczyłem się 3 lata odpowiedniej techniki oraz wielu ćwiczeń dzięki czemu wiem jak dobrze dobrać pod ciebie plan i pod twój poziom zaawansowania . Zdaje sobie sprawę jak ciężkie jest pójście na siłownie i zaczęcie przygody dlatego postanowiłem, że każdemu z was pomogę i wszyscy to razem zrobimy.

ANDREW LEGACY | TRANSFORMACJA

DZIEŃ SĄDU! | FINAL FORM

Dlaczego warto trenować pod moim okiem?

SUCHY

Suchy jest prawdziwym GYMRATEM to co zrobił przerosło moje oczekiwania i gdzie z początku przyznam nie wierzyłem w niego to po pierwszych dwóch raportach potwierdził , że jest istnym kotem i potrafi napierdalać na siłowni !!! 

Obecnie suchy , wagowo żeby nie wprowadzić w błąd skończyliśmy bodajże PRAWO 78 kg a lewo koło 55 kg. Suchy jednymi prostymi słowami udowodnił , że nie jest suchy 🤣🔱⚡️

KACPER

Tutaj po prostu każdy kto to czyta niech na samym końcu wstanie i zacznie bić brawo bo opowieść będzie ciut dłuższa. Czas w jaki zrobiliśmy Finał Forma to bodajże 8-9 miesięcy. Obiecałem 6paka na wakacje i jest 6pak na wakacje!!! Tutaj od razu luźna relacja i dobry vibe , zero odstępstw od diety i treningów , nie było marudzenia , że za ciężko czy boli mnie palec u stopy. Robota krótko mówiąc zrobiona na 100%. Pewność siebie wzrosła , narcyzowatość wzrosła i wiadomo żeby pokochać kogoś to trzeba pokochać samego siebie więc powodzenie u płci pięknej naszych księżniczek wzrosła. Jak siłownia potrafi odmienić życie ? Coś pięknego , pisząc to czuje jakbym leżał na polu z cygarem patrząc na chmurki i zarówno jak z Kacperka jestem dumny tak i z siebie , ze nie zawiodłem 

Finalnie zaczynaliśmy od 115 kg a finał form jest na 87 kg 😎🔱 GRATY !!! 

Zbuduj najlepszą wersję siebie i daj czadu bracie!

Wybierz plan treningowy i rozpocznij transformację siebie w prawdziwego SIGMĘ 💪🔱